Sobota 01.10. 2016, 15:30 hodin, hřiště Blansko

  R H E
Kotlářka Praha 000000000 0 23
Draci Brno 00402000- 6 103

W: Chroust Radim (1-0)  

Poznámka: W 718 - W 719 (los)


Hřiště Blansko
Mlýnská 2457/22, Blansko
GPS: 49°22'2.19'',16°38'15.472''

Osvětlení: ANO
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: ANO
Dětský koutek: ANO


PBP Iscore
Draci Brno vs Kotlářka Praha

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Budský Pavel20211002000000000
Hajtmar Adam42311100000000300
Ondráček Michal22100001101000500
Dubový Arnošt31100000100000100
Chroust Přemek40131000000000420
Hajtmar Jakub40100000000000022
Polanský Tomáš40100000000000221
Čech Petr31010000000010600
Minařík Petr40000000000000600
Chroust Radim00000000000000000
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Smola Filip30100000001000440
Šůcha Matěj30100001000000200
Blažek Jan40000000000001251
Červenka Martin400000000000011111
Padyšák Daniel30000001000000000
Síla Petr40000000000000200
Vavruša Daniel40000000000000101
Aubrecht Ivan30000000000001110
Truesdale Joe30000000000001000
Blažka Ondřej00000000000000000
Závada Daniel00000000000000000

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Chroust Radim7.0200241125000
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Závada Daniel3.020010009000

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.