Sobota 01.10. 2016, 11:30 hodin, hřiště Blansko

  R H E
Eagles Praha 102020501 11 142
Olympia Blansko 020010000 3 73

W: Kozač Kryštof (1-0)   L: Procházka Pavel (0-1)  

Poznámka: L 718 - L 719 (los)


Hřiště Blansko
Mlýnská 2457/22, Blansko
GPS: 49°22'2.19'',16°38'15.472''

Osvětlení: ANO
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: ANO
Dětský koutek: ANO


PBP Iscore
Olympia Blansko vs Eagles Praha

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Vítek Daniel52311000000001200
Zýma Michal51210001000001322
Zýma Petr52210101100000300
Blažek Šimon51210000000001130
Pelzl Rudolf51221000000000610
Hernández Barrios Basilio41100001000000000
Bužga Vojtěch41110000000001200
Homolka Jan511100000000001010
Šulc Radek41020000001000040
Chlup Marek00000000001000000
Chlup Vladimír00000000000000000
Kozač Kryštof00000000000000010
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Veselka Jakub12100001001000000
Jelínek Tomáš20100100000000000
Němec Jaroslav50200000000000400
Kolář Libor301100000010011200
Konvalinka Miroslav31100000000001020
Barták Filip40110000000000400
Jelínek Zdeněk50000000000001100
Kostka Jakub30010002000000122
Hrubý Jiří20000001000000130
Lošťák David20000000001002100
Kohoutek Michal20000000000001000
Procházka Pavel20000000000000331
Farkaš David10000000000000000

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Chlup Vladimír1.010000004010
Kozač Kryštof8.0633460331000
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Procházka Pavel5.0755320123100
Kostka Jakub4.0764020119110

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.