Sobota 27.08. 2016, 14:00 hodin, hřiště Liberec

  R H E
Tempo Praha 200121302 11 94
Patriots Liberec 300030000 6 76

W: Vrubel Adam (3-2)   L: Petr Marek (1-3)  


Hřiště Liberec
Máchova - Sportpark Liberec,
GPS: 50°45'0.511'',15°2'45.856''

Osvětlení: NE
Zázemí pro diváky:
VIP prostor: NE
Dětský koutek: NE


Patriots Liberec vs Tempo Praha

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Grundmann Martin42212001100001011
Musil František41200000101000000
Vančo Filip502200001000001100
Vrána Oto30100001000000011
Erdenedavaa Sukhkhuyag40000001000101382
Petr Marek32000002100000100
Brenner Adam40000000000000122
Grundmann Michal300000010000001110
Smolný Marek11000002000001000
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Šuran Martin43312001000000310
Pláteník Matěj42230001000001500
Zelenka Martin41221001000001300
Kolouch Pavel50200000200001211
Pokorný Adam31100002000000241
Mikš Marián42110001000001721
Paluš Vojta32000002000000210
Vrubel Adam30000002000000320
Pokorný Jan40000000000003000

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Brenner Adam0.700000002000
Grundmann Martin6.03642110124100
Petr Marek2.3554101013300
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Vrubel Adam6.05421200-1000
Kolouch Pavel3.02212300-2000

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.